search

Nerezové dveřní madlo F1 ø 20 mm kulaté

Nerezové dveřní madlo F 1 z nerez oceli DIN 1.4301, se saténovým matným povrchem, vhodné pro skleněné či dřevěné interiérové dřevěné. Dodáváno jako jednostranné nebo jako pár. Cena včetně montážního materiálu pro profily do tloušťky 10 mm. Pro osazení profilů tloušťky více jak 10 mm nutno objednat prodloužený spojovací materiál samostatně.

Jiné rozměry a povrchové úpravy vysoký lesk, zlatý titan, nebo lak dle RAL na dotaz

Rozteč/délka madla
Provedení
Skladem Dodání do 2 pracovních dnů
2 068 Kč
S DPH
Množství

Kulaté nerezové dveřní madlo F 1 je vhodné k instalaci do interiéru i exteriéru, lze jej použít také jako stěnové, vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem ve tvaru připomínajícím písmeno F, hygienicky nezávadné, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována broušením, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní madlo je dostupné v délce 600 (rozteč 450) nebo 800 (rozteč 600) mm, v páru pro oboustranné použití, nebo jako kus pro jednostranné použití. Pár není možné použít jako dvě jednostranná madla. Instalace svisle nebo vodorovně.

Součástí balení je fixační materiál pro skleněné profily o tloušťce 10 mm, který obsahuje šrouby M10, ochranné vymezovací kroužky o průměru 13 mm a nerezové podložky o průměru 25 mm, v případě osazení madla do skla i dřeva, doporučujeme vrtat vrtákem o průměru 13 mm. Možnosti montáže zde.

Pro osazení profilů tloušťky více jak 10 mm je nutné objednat prodloužený spojovací materiál samostatně.

O410070210018

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
kus nebo pár dle výběru, sada spojovacího materiálu, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)