Zboží zasíláme jak do celé České republiky, tak i na Slovensko, do Německa a Rakouska. Využíváme služeb přepravních společností PPL (Česká republika) a DHL (Slovensko, Německo, Rakousko). Řidič DHL vybírá na Slovensku doběrečné v €. Kompletní informace na toto téma naleznete v obchodních podmínkách.

Dodací lhůta

Dodací lhůta se liší v závislosti na zvoleném způsobu platby. Zásilku zpravidla předáváme dopravci následující pracovní den od objednání v případě dobírky, u bankovního převodu následující pracovní den od přijetí platby. (V období Vánoc a celozávodní dovolené jste o aktuálních lhůtách expedice informováni).

Ceny dopravy

  • PPL po ČR: 121 Kč s DPH (při objednávce nad 2420 Kč s DPH ZDARMA (mimo akční nebo zlevněné zboží))
  • DHL do zahraničí
    • 6 € s DPH Slovensko
    • 9,50 € s DPH Německo
    • 17 € s DPH Rakousko

UPOZORNĚNÍ! Nezastihne-li Vás řidič PPL/DHL, následující dva pracovní dny se pokusí na stejnou adresu zásilku doručit znovu. Pokud bude doručení neúspěšné, zásilka se vrátí zpět k nám. Případné změny a podrobnosti týkající se místa či času doručení vždy konzultujte s pracovníkem přepravní služby.

Sledování zásilky

Odkaz pro online sledování Vaší zásilky od nás obdržíte v informačním e-mailu, který obdržíte ve chvíli, kdy je zásilka předána dopravci. Sledovat zásilku je možné teprve poté, co je pracovníkem přepravní služby zadána do systému! O zadání zásilky do systému přepravní společnosti jste informováni e-mailem od přepravní společnosti.

Znáte-li číslo zásilky, můžete zadat sledování také přímo na stránkách přepravní služby.

Sledovat zásilku PPL/DHL