ČEGAN s.r.o.

Husova 1693/35
664 51  Šlapanice

IČ: 26274744
DIČ: CZ26274744

Web: www.cegan.cz

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 41321.

Vážení zákazníci,

již řadu let vám pod značkou Holar nabízíme kompletní sortiment nerezového dveřního kování a doplňků, které pro vaše domovy vyrábí naši zaměstnanci ve Šlapanicích.

Na základě dlouholeté zkušenosti s materiály vhodnými pro výrobu dveřního kování, máme v našem portfoliu výhradně výrobky z nerez oceli DIN 1.4301 disponující nejvyšší možnou kvalitou.

Dokážeme uspokojit i přání náročným zákazníkům. Kromě standardních katalogových produktů jsme schopni v rámci výrobního programu Holar navrhnout a vyrobit zakázkové produkty na míru.

Důvod proč dát přednost našim výrobkům je celá řada. Jako společensky zodpovědná firma podporujeme chráněné dílny. Kupujete si tedy nejen kvalitní produkt, ale také skrytou přidanou hodnotu kvality lidského života a rovných šancí.

Nebojte se vsadit na ryze českou značku, která svou činností přináší radost a spokojenost všem. Nevěříte? Srdečně vás zveme na návštěvu do Šlapanic.

Sídlo firmy

Strategie firmy

V oblasti výroby stavebního kování

Dosahovat špičkové kvality, podle nejvyššího světového standardu.

V oblasti vstřikování termoplastů

Zařadit se mezi dodavatele náročných technických dílců pro automobilní a elektrotechnický průmysl.

Týmová práce

Organizovanost firmy je založena na otevřeném a pružném systému, koncepce na bázi cílů, kde je kladen důraz na součinnost, spolupráci, informovanost. Je tedy třeba nejen pracovat, ale i spolupracovat. Osobní zájmy nesmí předčit zájmy celku.

Lidé ve firmě

Vše je v lidech. Úspěch podniku stále více závisí na lidech než na její formální organizační struktuře. Podporujeme lidi, jež pracují s velkým osobním zaujetím, lidi, kteří používají v práci srdce i rozum. S tím souvisí kvalita a efektivnost práce. Proto usilujeme zařadit do svého kolektivu lidi tvořivé, houževnaté, flexibilní, optimistické, náročné na sebe i ostatní, obětavé, se slušným a vstřícným jednáním a loajální s firmou.

Orientace na zákazníka

Cílem veškerého našeho snažení je spokojený zákazník. Jde nám především o stálé zvyšování důvěry a budování dobrých a dlouholetých vztahů s našimi zákazníky.

Kvalita

„Má-li být zákazník spokojen, musí dostat lepší výrobek či službu než očekával.“

Toto firemní heslo je neustále uplatňováno všemi pracovníky obou společností. Vše je založeno na neustálém procesu zdokonalování, rychlosti, solidnosti, dlouhodobé jistotě pro zákazníka. Za dosažené výsledky patří dík a uznání celému pracovnímu kolektivu, všem obchodním partnerům i všem zákazníkům.

Zázemí společnosti

Společnost disponuje výrobním a prodejním areálem ve Šlapanicích.