search

Nerezové dveřní madlo U 20x20 mm hranaté

Hranaté nerezové dveřní madlo U z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem, tvarem připomínající tvar písmene U, vhodná pro interiér i exteriér, možné použít také jako stěnové, v jednostranném či oboustranném provedení, dostupné ve dvou délkách. Zakázková madla jiných rozměrů a průměrů na dotaz.

Jiné rozměry a povrchové úpravy vysoký lesk, černý chrom, zlatý titan, nebo lak dle RAL na dotaz

Rozteč/délka madla
Provedení
Skladem Dodání do 2 pracovních dnů
1 402 Kč
S DPH
Množství

Hranaté nerezové dveřní madlo U je vhodné k instalaci do interiéru i exteriéru, lze jej použít také jako stěnové, vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem ve tvaru připomínajícím písmeno U, hygienicky nezávadné, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována broušením, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní madlo je dostupné v celkové délce 320 (rozteč 300) nebo 620 (rozteč 600) mm v páru pro oboustranné použití, nebo jako kus pro jednostranné použití. Pár není možné použít jako dvě jednostranná madla.

Součástí balení je fixační materiál, který obsahuje šrouby s distančními kroužky o průměru 13 mm a nerezové podložky 25x25 mm, v případě osazení madla do skla i dřeva, použijte vrták o průměru 13 mm.

Toto madlo je určeno na sklo či dveře o hloubce 20 mm. Pro upevnění na dveře s hloubkou 40 mm a více jsou třeba šrouby, které nejsou součástí balení a je nutné je dokoupit zvlášť.

O410070210015

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
kus nebo pár dle výběru, sada spojovacího materiálu, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)