search

Nerezové dveřní madlo U 20x20 mm hranaté s mušlí

Nerezové dveřní madlo U s mušlí z nerez oceli se saténovým matným povrchem, vhodné pro skleněné posuvné dveře. Sada obsahuje 1 ks madla, mušli a záslepku. Cena včetně montážního materiálu pro skleněné profily tloušťky 8-12 mm.

Jiné rozměry a povrchové úpravy vysoký lesk, zlatý titan, nebo lak dle RAL na dotaz

Rozteč/délka madla
Na zakázku Dodání do 5 pracovních dnů
3 508 Kč
S DPH
Množství

Kulaté nerezové dveřní madlo U s mušlí je vhodné k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem ve tvaru připomínajícím písmeno U hygienicky nezávadné, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována broušením, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní madlo je dostupné v délce 320 (rozteč 300) nebo 620 (rozteč 600) mm, v sadě spolu s mušlí a záslepkou. Instalace svisle nebo vodorovně.

Součástí balení je fixační materiál pro skleněné profily o tloušťce 8-12 mm, který obsahuje šrouby M10 a ochranné vymezovací kroužky o průměru 13 mm, doporučujeme vrtat vrtákem o průměru 13 mm. Možnosti montáže zde.

O410070210018

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
kus nebo pár dle výběru, sada spojovacího materiálu, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)