Koule MSK 11 s rozetou
Dveřní koule MSK 11 kulatou, hranatou nebo oválnou rozetou, z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) zámek, nebo s WC uzamykáním u kulaté rozety s ukazatelem uzamčení.
Koule dodáváme v provedení pevná nebo otočná (pravá/levá).
Jiné provedení na dotaz.
-
Jsme spolehlivý český e-shop s dlouhou tradicí
-
Doprava zdarma pro objednávky nad 2420 Kč s DPH
-
Garantujeme vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu
Dveřní koule MSK 11 s kulatou, hranatou nebo oválnou rozetou je vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobená z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem s moderním a nadčasovým designem, hygienicky nezávadná, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolná proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.
Toto dveřní kování je dostupné v provedení s kulatou rozetou pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s WC uzamykáním s ukazatelem uzamčení pro koupelnu či toaletu. S hranatou rozetou pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s WC uzamykáním.
Určení orientace dveří (kliky, koule):
Parametry
- Materiál
- nerez ocel DIN 1.4301
- Záruční doba
- 24 měsíců (2 roky)
- Povrch
- mat satin
- Obsah balení
- kus nebo pár dle výběru, sada spojovacího materiálu, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)
Technické údaje
V současné době nejsou žádné dotazy od zákazníků.
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:
-
Bezpečnostní rozeta kulatá1 088 Kč
12 dalších produktů ve stejné kategorii:
-
Koule MSK 08 s rozetou967 Kč
-
Koule MSK 12 s rozetou nebo štítem1 995 Kč
-
Koule MSK 04 s rozetou nebo štítem1 995 Kč
-
Koule MSK 03 s rozetou nebo štítem1 995 Kč
-
Koule MSK 10 s rozetou nebo štítem1 995 Kč
-
Koule MSK 01 s rozetou967 Kč
-
Koule MSK 05 s rozetou nebo štítem1 995 Kč
-
Koule MSK 09 s rozetou967 Kč
-
Koule MSK 02 s rozetou nebo štítem1 995 Kč
-
Koule MSK 06 s rozetou nebo štítem1 995 Kč
-
Koule MSK 07 s rozetou nebo štítem1 995 Kč