Koule MSK 08 s rozetou PZ
search
  • Koule MSK 08 s rozetou PZ

Koule MSK 08 s rozetou

Dveřní koule MSK 08 kulatou, hranatou nebo oválnou rozetou, z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) zámek, nebo s WC uzamykáním u kulaté rozety s ukazatelem uzamčení.

Koule dodáváme v provedení pevná nebo otočná (pravá/levá). Jednostranné provedení (kus) dodáváno včetně čtyřhranu pro kombinaci klika - koule.

Jiné provedení na dotaz.

Zámek
Rozeta
Provedení
Skladem Dodání do 2 pracovních dnů
967 Kč
S DPH
Množství

Dveřní koule MSK 08 s kulatou, hranatou nebo oválnou rozetou je vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobená z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem s moderním a nadčasovým designem, hygienicky nezávadná, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolná proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní kování je dostupné v provedení s kulatou rozetou pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s WC uzamykáním s ukazatelem uzamčení pro koupelnu či toaletu. S hranatou rozetou pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s WC uzamykáním.

Určení orientace dveří (kliky, koule):

O410060210008

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
kus nebo pár dle výběru, sada spojovacího materiálu, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)