Klika DMS se štítem s roztečí 90 mm PZ bílá
search
  • Klika DMS se štítem s roztečí 90 mm PZ bílá

Klika DMS se štítem

Dveřní klika DMS z nerez oceli DIN 1.4301 s matným povrchem a plastu v deseti barevných provedeních s nerezovým štítem s roztečí 72 mm nebo 90 mm, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) zámek, nebo s plastovým WC uzamykáním.

Barva
Zámek
Rozteč
Na zakázku Dodání do 7 pracovních dnů
664 Kč
S DPH
Množství

Dveřní klika DMS s moderním a nadčasovým designem se satinovaným matným povrchem  je vyrobena z nerez oceli DIN 1.4301 kombinovanou s vysoce odolným plastem, hygienicky nezávadná, vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru. Díky těmto materiálům je dosaženo dlouhé životnosti. Povrchová úprava nerezové části je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny jiné povrchové úpravy. Je odolná proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní kování je dostupné v deseti barevných provedeních s nerezovým štítem s roztečí 72 mm nebo 90 mm pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s plastovým WC uzamykáním pro koupelnu či toaletu.

Y410990201010

Parametry

Materiál
nerez ocel / plast
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
pár klik, pár štítů, sada spojovacího materiálu, imbusový klíč, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)