Klika DMP s kulatou rozetou PZ modrá
search
  • Klika DMP s kulatou rozetou PZ modrá

Klika DMP s rozetou

Dveřní klika DMP z nerez oceli DIN 1.4301 s matným povrchem a plastu v deseti barevných provedeních s kulatou nerezovou rozetou, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) zámek, nebo s plastovým WC uzamykáním.

Barva
Zámek
Na zakázku Dodání do 7 pracovních dnů
543 Kč
S DPH
Množství

Dveřní klika DMP s moderním a nadčasovým designem se satinovaným matným povrchem  je vyrobena z nerez oceli DIN 1.4301 kombinovanou s vysoce odolným plastem, hygienicky nezávadná, vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru. Díky těmto materiálům je dosaženo dlouhé životnosti. Povrchová úprava nerezové části je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny jiné povrchové úpravy. Je odolná proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní kování je dostupné v deseti barevných provedeních s nerezovou rozetou pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s plastovým WC uzamykáním pro koupelnu či toaletu.

Y410990295003

Parametry

Materiál
nerez ocel / plast
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
pár klik, pár spodních a vrchních rozet, sada spojovacího materiálu, imbusový klíč, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)