search

Nerezové dveřní madlo U ø 32 mm černý chrom

Nerezové dveřní madlo U z nerez oceli, s černým matným povrchem, vhodné pro dřevěné či skleněné interiérové dveře. Dodáváno jako jednostranné nebo jako pár. Instalace svisle nebo vodorovně. Dostupné v sedmi délkách. Cena včetně montážního materiálu.

Jiné rozměry a povrchové úpravy vysoký lesk, zlatý titan, nebo lak dle RAL na dotaz

Rozteč/délka madla
Provedení
Na zakázku 4 - 5 týdnů
3 399 Kč
S DPH
Množství

Nerezové dveřní madlo U je vhodné k instalaci do interiéru, lze jej použít také jako stěnové, vyrobené z nererové oceli DIN 1.4301 s matným černým  povrchem ve tvaru připomínajícím písmeno U, hygienicky nezávadné, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována chromováním v galvanické lázni, nejsou na něj nanášeny žádné další laky.

Toto dveřní madlo je dostupné v délce 382, 532, 632, 732, 832, 932 nebo 1032 mm v páru pro oboustranné použití, nebo jako kus pro jednostranné použití. Pár není možné použít jako dvě jednostranná madla.

Součástí balení je fixační materiál, který obsahuje šrouby o průměru 8 mm, v případě osazení madla do dřeva tedy doporučujeme vrtat vrtákem o průměru 8 mm. V případě osazení madla do skla, jsou přibalené vymezovací kroužky o průměru 12 mm, které vyžadují otvor 12 mm. Možnosti montáže zde.

O410070210000

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
černý chrom
Obsah balení
kus nebo pár dle výběru, sada spojovacího materiálu, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)