Nerezové podtácky
search
  • Nerezové podtácky

Nerezový podtácek - abstraktní

Designový podtácek HOLAR ve 4 variantách z nerez oceli a silikonovými nožkami určený pro odkládání nápojů nebo jako univerzální dekorativní podstavec. Vhodné jako narozeninový dárek nebo firemní prezentační předmět. Podtácek s firemním logem nebo jinou grafikou na dotaz. K podtácku lze dodat také stojánek pro 6 podtácků.

Rozměry: 80 x 80 x 2 mm.

Cena za 1 kus 

Varianta
Na zakázku Dodání do 14 pracovních dnů
168 Kč
S DPH
Množství

Podtácek HOLAR ve 4 variantách s originálním moderním a nadčasovým designem je vyrobený z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem, hygienicky nezávadné, s velmi dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována kartáčováním, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny jiné povrchové úpravy. Je odolný proti poškrábání či oprýskání sklenicemi a hrnky, stejně tak odolá jak vysokým, tak nízkým teplotám. Na spodní straně je opatřen silikonovými nožkami, které zabraňují klouzání podšálku na hladkém povrchu a chrání povrch stolu před poškrábáním.

Kromě standardních designů nabízíme také možnost zakázkové výroby podtácků s individuální grafikou jako je firemní logo, narozeninové nebo svatební přání.

Design: Sabina Knoflíčková, Saba studio

Parametry

Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Rozměry
80 x 80 x 2 mm

Mohlo by se vám také líbit