Madlo U 20x40 mm
search
  • Madlo U 20x40 mm

Nerezové dveřní madlo U 20x40 mm

Nerezové dveřní madlo U z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem, tvarem připomínající tvar písmene U, vhodná pro interiér i exteriér, možné použít také jako stěnové, v jednostranném či oboustranném provedení, dostupné v šesti délkách. Zakázková madla jiných rozměrů a průměrů na dotaz. Instalace možná svisle i vodorovně.

Jiné rozměry a povrchové úpravy vysoký lesk, černý chrom, zlatý titan, nebo lak dle RAL na dotaz

Rozteč/délka madla
Provedení
Skladem u dodavatele Dodání do 5 pracovních dnů
2 118 Kč
S DPH
Množství

Nerezové dveřní madlo U je vhodné k instalaci do interiéru i exteriéru, lze jej použít také jako stěnové, vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem ve tvaru připomínajícím písmeno U, hygienicky nezávadné, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována broušením, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní madlo je dostupné v celkové délce 620 mm (rozteč 600) nebo 1020 (rozteč 1000) mm v páru pro oboustranné použití. Pár není možné použít jako dvě jednostranná madla.

Součástí balení je fixační materiál, který obsahuje šrouby o průměru 6 mm, v případě osazení madla do dřeva tedy doporučujeme vrtat vrtákem o průměru 6 mm. V případě osazení madla do skla, jsou přibalené distanční kroužky o průměru 12 mm, které vyžadují otvor 12 mm.

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
kus nebo pár dle výběru, sada spojovacího materiálu, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)