Madlo D 255
search
  • Madlo D 255

Nerezové dveřní madlo D 255 mm jednostranné

Nerezové dveřní madlo D z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem, průřezem připomínající tvar písmene D, vhodné pro interiér i exteriér, v jednostranném provedení se závitem, dostupné v rozteči 255 mm. Zakázková madla jiných rozměrů a průměrů na dotaz. Instalace možná svisle i vodorovně.

Jiné rozměry a povrchové úpravy vysoký lesk, černý chrom, zlatý titan, nebo lak dle RAL na dotaz

Skladem Dodání do 2 pracovních dnů
1 027 Kč
S DPH
Množství

Nerezové dveřní madlo D je vhodné k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem s průřezem připomínajícím písmeno D, hygienicky nezávadné, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována broušením, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní madlo je dostupné v celkové délce 265 (rozteč 255) mm, jako kus se závitem pro jednostranné použití, montáž skrze dveřní křídlo. 

Součástí balení je fixační materiál, který obsahuje šrouby o průměru 6 mm, v případě osazení madla do dřeva tedy doporučujeme vrtat vrtákem o průměru 6 mm. V případě osazení madla do skla, jsou přibalené distanční kroužky o průměru 10 mm, které vyžadují otvor 10 mm.

O410070210022

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
kus nebo pár dle výběru, sada spojovacího materiálu, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)