search

Klika WS 00 s rozetou

Dveřní klika WS 00 s kulatou rozetou, z nerez oceli DIN 1.4301 s matným povrchem a rukojetí z bukového dřeva v šesti barevných provedeních, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) zámek, nebo s WC uzamykáním s ukazatelem uzamčení.

Zámek
Rozeta
Barva dřeva
Na zakázku Dodání do 14ti dnů
846 Kč
S DPH
Množství

Dveřní klika WS 00 s kulatou rozetou je vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobená z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem a rukojetí z bukového dřeva s moderním a nadčasovým designem, hygienicky nezávadná, s dlouhou životností. Povrchová úprava  nerezové části je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy.

Toto dveřní kování je dostupné v provedení s kulatou rozetou pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s WC uzamykáním s ukazatelem uzamčení pro koupelnu či toaletu s dřevěnou rukojetí v barvě bílého dřeva, přírodního dřeva, třešně, mahagonu, akátu či ebenu.

Y430000700000

Parametry

Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
pár klik, pár spodních a vrchních rozet, sada spojovacího materiálu, imbusový klíč, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)