search

Klika WS 01 s koulí a rozetou

Masivní dveřní klika WS 01 s koulí a kulatou, hranatou nebo oválnou rozetou, z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem a rukojetí z bukového dřeva v šesti barevných provedeních, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) nebo WC zámek.

Zámek
Orientace
Rozeta
Barva dřeva
Na zakázku Dodání do 14 dnů
1 148 Kč
S DPH
Množství

Masivní dveřní klika WS 01 s koulí a kulatou, hranatou nebo oválnou rozetou je vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobená z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem a rukojetí z bukového dřeva s moderním a nadčasovým designem, hygienicky nezávadná, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny jiné povrchové úpravy. Je odolná proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní kování je dostupné v provedení pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ) nebo WC uzamykání s dřevěnou rukojetí v barvě bílého dřeva, přírodního dřeva, třešně, mahagonu, akátu či ebenu.

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
klika, koule, pár spodních a vrchních rozet, sada spojovacího materiálu, imbusový klíč, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)