WSS 01 s koulí MSK 01
search
  • WSS 01 s koulí MSK 01

Klika WSS 01 se štítem a koulí

Dveřní klika WSS 01 se štítem a koulí s roztečí 72 a 90 mm, z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem a rukojetí z bukového dřeva v šesti barevných provedeních, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) zámek nebo s WC uzamykáním (WC).

Zámek
Rozteč
Orientace
Barva dřeva
Na zakázku Dodání do 14 dnů
1 451 Kč
S DPH
Množství

Dveřní klika WSS 01 se štítem a koulí je vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobená z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem a rukojetí z bukového dřeva s moderním a nadčasovým designem, hygienicky nezávadná, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny jiné povrchové úpravy. Je odolná proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní kování je dostupné s roztečí štítu 72 a 90 mm v provedení pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ) nebo s WC uzamykáním (WC)  s dřevěnou rukojetí v barvě bílého dřeva, přírodního dřeva, třešně, mahagonu, akátu či ebenu.

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
klika, koule, pár štítů, sada spojovacího materiálu, imbusový klíč, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)