search

Klika WSS 01 se štítem

Dveřní klika WSS 01 se štítem s roztečí 72 nebo 90 mm, z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem a rukojetí z bukového dřeva v šesti barevných provedeních, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) zámek, nebo s WC uzamykáním. Zakázkové úpravy a povrchové úpravy na dotaz.

Zámek
Rozteč
Barva dřeva
Na zakázku Dodání do 14ti dnů
1 148 Kč
S DPH
Množství

Dveřní klika WSS 01 se štítem je vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobená z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem s moderním a nadčasovým designem a rukojetí z bukového dřeva s moderním a nadčasovým designem, hygienicky nezávadná, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny jiné povrchové úpravy. Je odolná proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní kování je dostupné s roztečí štítu 72 a 90 mm v provedení pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s s WC uzamykáním pro koupelnu či toaletu s dřevěnou rukojetí v barvě bílého dřeva, přírodního dřeva, třešně, mahagonu, akátu či ebenu.

Cena za sadu včetně montážního příslušenství.

Parametry

Materiál
nerez ocel DIN 1.4301
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
pár klik, pár štítů, sada spojovacího materiálu, imbusový klíč, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)