Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 133 Kč - 184 Kč

Barva

Barva

Zámek

Zámek

Rozteč štítu

Rozteč štítu

Dveřní kliky KLASIK

Dveřní kliky KLASIK je série kování v jednoduchém praktickém tvaru. Vysoká odolnost a houževnatost materiálu zaručují dlouhou životnost. Kování je k dostání v základních barvách bílá, hnědá, béžová a černá.

Chcete-li vidět náš kompletní sortiment, klikněte sem.

Celkem 7 produktů(y).

Zobrazeno 1-7 z 7 položek

Aktivní filtry

 • Klika K 01

  133 Kč

  Dveřní klika se štítkem s roztečí 90 mm pro dozický (BB) či cylindrický (PZ) zámek K 01 z vysoce odolného plastu PP ve čtyřech barevných provedeních, vhodná spíše pro interiér, lze ji však také použít v exteriéru.

 • Klika K 02

  133 Kč

  Dveřní klika se štítkem s roztečí 72 mm pro dozický (BB) či cylindrický (PZ) zámek K 02 z vysoce odolného plastu PP ve čtyřech barevných provedeních, vhodná spíše pro interiér, lze ji však také použít v exteriéru.

 • Klika K 03

  156 Kč

  Dveřní klika se štítkem s roztečí 72 mm či 90 mm s WC uzamykáním K 03 z vysoce odolného plastu PP ve čtyřech barevných provedeních, vhodná pro interiér.

 • Klika K 05

  161 Kč

  Dveřní klika s kulatou rozetou pro dozický (BB) i cylindrický (PZ) zámek K 05 z vysoce odolného plastu PP ve čtyřech barevných provedeních, vhodná spíše pro interiér, lze ji však také použít v exteriéru.

 • Mezipokojová klika K 06

  184 Kč

  Mezipokojová dveřní klika s oválným štítkem s uzamykací páčkou K 06 z vysoce odolného plastu PP ve čtyřech barevných provedeních, vhodná pro interiér.

 • Klika K 11 XXL

  145 Kč

  Dveřní klika s dlouhým štítkem s roztečí 90 mm pro dozický (BB) či cylindrický (PZ) zámek K 11 XXL z vysoce odolného plastu PP v bílé, béžové či hnědé barvě, vhodná spíše pro interiér, lze ji však také použít v exteriéru.

 • Klika K 12 XXL

  145 Kč

  Dveřní klika s dlouhým štítkem s roztečí 72 mm pro dozický (BB) či cylindrický (PZ) zámek K 12 XXL z vysoce odolného plastu PP v bílé,bežové či hnědé barvě, vhodná spíše pro interiér, lze ji však také použít v exteriéru.