Klika DM s kulatou rozetou PZ modrá
search
  • Klika DM s kulatou rozetou PZ modrá

Klika DM s rozetou

Dveřní klika DM z nerez oceli DIN 1.4301 s matným povrchem a plastu s kulatou plastovou rozetou v deseti barevných provedeních, vhodná pro interiér i exteriér, pro dozický (BB), cylindrický (PZ) zámek, nebo s WC uzamykáním.

Barva
Zámek
Na zakázku Dodání do 7 pracovních dnů
483 Kč
S DPH
Množství

Dveřní klika DM s moderním a nadčasovým designem se satinovaným matným povrchem  je vyrobena z nerez oceli DIN 1.4301 kombinovanou s vysoce odolným plastem, hygienicky nezávadná, vhodná k instalaci do interiéru i exteriéru. Díky těmto materiálům je dosaženo dlouhé životnosti. Povrchová úprava nerezové části je realizována kartáčováním, nejsou na ni nanášeny žádné další laky, či prováděny jiné povrchové úpravy. Je odolná proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Toto dveřní kování je dostupné s plastovou rozetou v deseti barevných provedeních pro obyčejný klíč (BB), cylindrickou vložku (PZ), nebo s WC uzamykáním pro koupelnu či toaletu.

Y410990297002

Parametry

Materiál
plast / nerez ocel
Záruční doba
24 měsíců (2 roky)
Povrch
mat satin
Obsah balení
pár klik, pár spodních a vrchních rozet, sada spojovacího materiálu, imbusový klíč, montážní šablona, faktura (slouží jako dodací a záruční list)