Nerezové dveřní kování

Celkem 97 položek zboží.

Dveřní kování z nerez oceli DIN 1.4301.

Podkategorie

 • Dveřní kliky METAL TUBE

  Série dveřního kování METAL TUBE je jednoduchá a velice praktická řada trubkových klik. Díky svému jednoduchému designu jsou vhodným doplňkem pro většinu interiérů. V nabídce je sortiment 13 modelů. Celá série dveřního kování METAL TUBE je k dostání jako sada dveřních a okenních klik v jednom designu. Všechny kliky jsou k dostání na rozetách nebo štítech v provedení klika – klika nebo klika – koule. Standardní povrch je nerez brus. Na tyto kliky se vztahuje standardní záruka 2 roky. Cena zahrnuje celý set tj. jeden pár kování, spodní rozety a montážní příslušenství.

  Chcete-li vidět náš kompletní sortiment, klikněte sem.

 • Dveřní kliky METAL TUBE LIGHT

  Dveřní kliky METAL TUBE LIGHT, je řada odlehčeného dveřního kování pro osazení dveří s maximální hmotností 30 kg. V této sérii nabízíme 3 varianty populárních modelů. Všechny modely jsou k dostání na rozetách nebo štítech v provedení klika – klika nebo klika – koule.  Standardní povrch je nerez brus. Na toto kování se vztahuje standardní záruka 2 roky. Cena zahrnuje celý set tj. jeden pár kování, spodní rozety a montážní příslušenství.

  Chcete-li vidět náš kompletní sortiment, klikněte sem.

 • Dveřní kliky METAL EXTRA

  Řada METAL EXTRA je stylové a velice odolné dveřní kování, vyráběné z masivní nerez oceli, která zaručuje extrémní odolnost a zároveň vysokou estetickou hodnotu. V našem sortimentu najdete 14 modelů, které jsou velmi odlišné svým designem. Všechny modely lze pořídit jako sadu dveřních a okenních klik v jednom designu. Všechny kliky jsou k dostání na rozetách nebo štítech v provedení klika – klika nebo klika – koule.

  Chcete-li vidět náš kompletní sortiment, klikněte sem.

 • Dveřní kliky METAL EXTRA LIGHT

  Série METAL EXTRA LIGHT je odlehčená verze kování METAL EXTRA. Nabízí 3 oblíbené modely dveřních klik. Kování je velice vhodným doplňkem pro váš domov. Všechny modely lze pořídit jako sadu dveřních a okenních klik v jednom designu. Všechny kliky jsou k dostání na rozetách nebo štítech v provedení klika – klika nebo klika – koule.

  Chcete-li vidět náš kompletní sortiment, klikněte sem.

 • Dveřní kliky METAL CUBE

  Masivní hranaté dveřní kliky z nerez oceli DIN 1.4301 s matným satinovaným povrchem.

  Chcete-li vidět náš kompletní sortiment, klikněte sem.

 • Dveřní kliky ROYAL STEEL

  Série dveřního kování ROYAL STEEL je luxusní řada klik. Tato řada vyniká svým osobitým designem, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Kliky jsou v kombinaci nerez brus a lesk. Modely Ryoal steel jsou v nabídce na kulatých rozetách, provedení DOZ, FAB, WC klika-klika i klika-koule. Na toto kování se vztahuje standardní záruka 2 roky. Cena zahrnuje celý set tj. jeden pár kování, spodní rozety a montážní příslušenství

  Chcete-li vidět náš kompletní sortiment, klikněte sem..

 • Dveřní kliky KARCHER DESIGN

  Dveřní nerezové kování.

 • Dveřní kliky HUNTER STEEL

  Série dveřního kování HUNTER představuje 3 modely designového trubkového kování se robustním průměrem 25mm, který je skvělým doplňkem ke dveřím většíích rozměrů. Všechny modely jsou k dostání na rozetách nebo štítech v provedení klika – klika nebo klika – koule. Standardní povrch je nerez brus. Na toto kování se vztahuje standardní záruka 2 roky. Cena zahrnuje celý set tj. jeden pár kování, spodní rozety a montážní příslušenství.


položek zboží na stránku

položek zboží na stránku